Turkcell Zorunlu Abonelik İptali Yüzünden Taahhüt Bedeli Ödettirilmesi!

Hakan K. |

Ben İzmir Karşıyaka Atakent'te ikamet etmekteyim. 2014 Ocak ayında evimizde Turkcell çekmemeye başladı. Sorunu firmaya bildirdiğimizde o bölgede bir baz istasyonunun şikayet üzerine devre dışı kaldığını ve en kısa zamanda çözeceklerini söylediler.

Aradan geçen aylarca zamana karşın herhangi bir gelişme olmadı. Üzerinden 1 sene geçmiş olmasına rağmen hala çekmiyor. Haberleşme imkanımız evimizde sıfır olunca doğal olarak hat değişikliği yapmak zorunda kaldık. Başka bir GSM operatörüne geçtik. Fakat Turkcell sözleşmemizde taahhüt olması sebebi ile bizden 2 hat için toplamda 500 TL ceza bedeli istedi. Sözleşmeyi bozan kendisi bedelini ödeyen ben.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  14:54

  Müşterimiz ile 19.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Kasım
  12:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.