08 Nisan 2013

Turkcell Zorla Mobiloyun Satılıyor!

Samsung marka cep telefonumda yüklü gelen oyunlardan birinin sms üzerinden yanlışlıkla satın alınması gerçekleştirildi. bu durumun yanlışlıkla olduğunu beyan ederek Turkcell e durumu ilettim, fakat kendilerinin dışında gerçekleştiğini bildirerek bu satışı ortak çalışma yürüttüğü firma ile görüşülmesini ilettiler.

Mobiloyuncu.com sitesi üzerinden bu işlemlerin yürütüldüğü bildirildi. site yetkilileri ile görüşerek bu durumun düzeltilmesi konusunda desteklerini istedim fakat gayet ciddiyetsiz biçimde siz bilerek yüklemişsiniz denilerek her hangi bir işlem yapamayacaklarını bildirdiler. benden haksız yere alınan ücretin iadesini talep etmekteyim.

Bülent 112 Okunma

Cevaplar

  • Bülent12 Nisan 2013

    Turkcell den herhangi bir çözüm üretilmemiştir bu konu hakkında. Turkcell bu konua sessiz kalmaktadır..... Fakat durum mobiloyuncu.com sitesi ile alakalıdır denilmkedir. Bu siteden ve bağlı oduğu firmadan hala hattım sömrülmektedir. Olayın üstünden zaman geçmesine nazaran hala hattan ücret kesintisi yapılmaktadır. Bu duruma son verilerek alınan ücretlerin iadesini istemekteyiz.....

  • Bülent09 Nisan 2013

    Turkcell müşteri hizmetlerinden arandım. Arayan kişi turkcell taraflı bir işlem yapılamayacağını iletti ve hizmet sağlayıcı mobiloyuncu.com sitesine şikayetin iletilmesi gerektiğini belirtti. Şikayet yazılı olarak [email protected] adresine iletildi. Firma yanıt dönmedi. Bu konuda gereğinin yapılarak uzaktan alışveriş sonrasında yasal haklarım doğrultusunda haksız yere alınan ücretin iadesini talep etmekteyim. Bu konuda siteniz aracılığı ile durumun düzeltilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.....

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön