06 Ocak 2016

Turkcell Zigzagfone Üyeliği...

Benim iznim olmadan Zigzagfone adı altında 14TL/hafta faturaya yansıttılar. Bu tür şeylerden prim alıyorlar diye düşünüyorum. Abonelerinin izni olmadan bu kadar miktar para alsalar, toplayacakları paranın miktarı inanılmaz olur. Engellemek lazım diye düşünüyorum. Halkın bilmesi gerekiyor.

Cenk 38 Okunma

Cevaplar

 • Cenk 14 Ocak 2016

  Telefonla yapılan görüşmede Turkcell bilgilerini abonelik bilgilerimi paylaştığı diğer şirketin telefonu söyleyerek sorumluluğu almamıştır. Diğer şirkette hatta saatlerce müzik dinleyerek beklemede kalırsınız. Anlaşma yapıp abonelerinizin bilgilerini paylaşmış iseniz sorumlusunuzdur. Turkcell bu konuda alıştığımın çok dışında tavır sergilemiştir. Bu anlaşmada abonelerinden para kazaniyorsa bizzat sorumludur diye düşünüyorum.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2016

  Müşterimiz ile 11.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cenk 06 Ocak 2016

  Müşteri hizmetlerine ulaşınca, oradan da ucretlendiriyorlar, hizmetin ücretli olduğu bir firmasiniz

 • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön