04 Ekim 2013

Turkcell Yüzünden Çok Zor Durumda Kaldım!

Son ödeme tarihinde hattımı kapatıp üstüne binlerce kibarca tehdit içeren bildirim. Böyle bir şirket olamaz. Hayatımda hiç bu kadar zor durumda kalmamıştım ve artık Turkcell denince kan beynime sıçrıyor. Müşteri memnuniyeti diye bir kavram yok. Turkcell için en güzel deyim parayı veren düdüğü çalar. Son ödeme tarihinden 3 gün sonra ödeme yapmazsanız hattınız gelen aramalara da kapanıyor.

Aydan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 08.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura ödeme süreçleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön