28 Mart 2013

Turkcell Yurtdışı Paketi Hiç Kullanmadığım İnterneti Ödetti!

Yurtdışına gittiğimde SMSle gelen akıllı yurtdışı paketini aldım. Yarım saat konuşma 49TL, bilmem ne kadar internet 49 TL diye. Kullanmazsanız hiçbirşey fatura edilmeyecektir diye yazıyordu.
1-Hiç internete girmediğim halde, internete girdiğim söylenerek 49 TL fatura edlmiş. Şok oldum. İnternet diye görünen de 0,49 kb. Yani 1 kb bile değil ve bununla hiç bir şekilde internet kullanamazsınız.
2- Aynı bölgede başka bir ülkeye geçtiğimde, şu anda akıllı paketten faydalanmaktasınız diye sms gelince ben de paketim nasıl olsa var diye 1 dk'lık bir arama yaptım. Bu ayrıca fatura edilmiş.
3- Başka bir bölgeye gittiğinizde paketten çıkmak gibi bir şansınız yok. Paket dışından çok daha fazla ödedim.

Dilek 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön