05 Nisan 2016

Turkcell Yurtdışı Paketi.

14 16 Mart tarihleri arasında yurt dışındaydım herhangi bir paket satın almadım haliyle kullandığım data ve konuşmanın tutarı faturama yansıdı. Ayın 15'inde Turkcell'in genel olarak yapmış olduğu akıllı dünya paket kampanyası sanki bir lütuf gibi faturama yansımış ancak ben yaklaşık 80 TL yurt dışı kullanım ücreti ödemişken ve ödemeyi tercih ediyorken 15 TL daha siz yansıtmışsınız.

Ben bunu istesem en başta alırdım ya da kabul ediyorum derdim. Böyle bir talebim yokken ve ben yeterince para ödemişken siz saf yerine koyarak iyilik yapıyor gibi faturama ekleme yapıyorsunuz. Bu faturayı acil olarak düzeltin ya da hattımı iptal ettireceğim.

Şikayet kodu 561***.

Ece 1.095 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.04.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön