Turkcell Yurtdışı İnternet Kullanımını Fazla Ücretlendirmiş.

Onur Cem A. |

Yıllardır kullanıcısı ve profesyoneller kulübü üyesi olduğum Turkcell yurtdışı internet kullanımı gerçekleştirdim.Yaklaşık 220 mb kullandığım bir internet için 650 TL telefon güncel faturası yansıdı.Akıllı fatura kapsamında 20 mb 49 tl olan tarifeye geçtiğim söyleniyor Lakin 250 mb 139 tl olan avantaj internet paketine neden geçmiyor da 20 mb 49 tl olan tarifeye geçiyor.Şikayetçiyim.Hem şirket hattı hemde şahsi hat olarak Turkcell kullanıcısı olduğum için.Bu faturanın bu halde bana yansıması halinde operatör değişikliğine gideceğim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Cem A.
  15 Ağustos
  10:43

  Talebimle İlgili Bir dönüş sağlanmadı.Turkcell gibi köklü bir firmadan derhal cevap bekliyorum.

 • 12 Ağustos
  10:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Ağustos
  18:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.