09 Ağustos 2014

Turkcell Yurtdışı İnternet Kullanımını Fazla Ücretlendirmiş.

Yıllardır kullanıcısı ve profesyoneller kulübü üyesi olduğum Turkcell yurtdışı internet kullanımı gerçekleştirdim.Yaklaşık 220 mb kullandığım bir internet için 650 TL telefon güncel faturası yansıdı.Akıllı fatura kapsamında 20 mb 49 tl olan tarifeye geçtiğim söyleniyor Lakin 250 mb 139 tl olan avantaj internet paketine neden geçmiyor da 20 mb 49 tl olan tarifeye geçiyor.Şikayetçiyim.Hem şirket hattı hemde şahsi hat olarak Turkcell kullanıcısı olduğum için.Bu faturanın bu halde bana yansıması halinde operatör değişikliğine gideceğim.

Onur 589 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Ağustos 2014

    Talebimle İlgili Bir dönüş sağlanmadı.Turkcell gibi köklü bir firmadan derhal cevap bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön