29 Ağustos 2016

Turkcell Yurtdışı İnternet Kullanımı.

24 Ağustos 2016 tarihinde 14:15'ten itibaren Turkcell Super Yurtdışı kampanyasını kullanmaya başladım. 18:32'de fatura tutarımın 123.65 TL'ye ulaştığı mesajını alınca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve internet paketim dolduğu için 70TL'lik bir internet kullanım ücreti yansıtıldığını öğrendim. Normalde Turkcell paket kullanımı azaldığı zaman bilgilendirme mesajı atıyor fakat 25 Ağustos tarihinde bu konu ile ilgili bir mesaj aldım, paketim bittiği zaman değil. Ayrıca bugün yaptığım görüşmede yurt dışında ek internet paketlerini değil sadece kamu kampanyasına dahil paketimi kullanabildiğim bilgisini aldım. Daha önce böyle bir bilgilendirme de yapılmamıştı. Bu ücretin iadesini talep ettim fakat sadece yarısını iade edebileceklerini bildirdiler. Bilgilendirme yapılmadan kesilen bu tutarın tamamının iadesini talep ediyorum aksi takdirde artık hattımı daha uygun fiyatlı bir operatöre taşıyacağım.

C. 564 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Müşterimiz ile 31.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön