14 Mayıs 2015

Turkcell Yurtdışı Arama!

1 Mayıs'ta 11:58'de hem Roma hem İstanbul saatine göre uçakta olduğum için kapalı olan telefonumla 053***2111 No.lu Turkcell sekreter servisini arayarak nasıl 50 dakika görüştüğümün incelenmesini istiyorum. Bu arama yurt dışı paketime de dahil değilmiş. 150 TL faturama ekleme yapıldı. Turkcell bu konunda şikayetimi dahi almayı kabul etmedi.

Sibel 124 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sibel14 Mayıs 2015

  1 Mayıs 2015 tarihinde uçakta olduğu için kapalı olan telefonum ile 11:58’de (Hem Roma hem İstanbul saati) sekreter servisinize nasıl yönlendirilmişim ve 50 dakika nasıl-ne konuşmuşum? Kaydın incelenmesini talep ediyorum. Sekreter servisinize kaydolmak için herhangi bir işlem yapmadığım gibi telefonumdaki kayıtlarda bu numara görülmüyor. Diyelim ki birini aradım, (sistemde verdiğiniz saatin yanlış olduğunu düşünelim) açmadı ben de telefonu kapatmayı unuttum açık kaldı. Beni ne hakla böyle bir servise yönlendirir ve üstüne faturamın üzerine 150 TL eklersiniz. Bu servisinizin zaman sınırı yok mu? Ayrıca bu sekreter servisine ben üye olmadım. Hangi haka üye edilmişim? Ne zaman hangi kanal ile onay verilmiş? acil inceleme rica ediyorum. Şimdi de sekreter iptali için mesaj atmam gerekiyormuş. Her şeye üye ederken soruyorsunuz bu servise üye ederken kimse bana sormadı?

 • Sibel13 Mayıs 2015

  Turkcell bu yönde talebiniz olmadığı halde tüm kullanıcıları sekreter servisine alıyormuş. Yurt dışından aradığınız zaman da paket harici tutuyormuş. Aman ha aramayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön