08 Şubat 2016

Turkcell Yurt İçi ve Yurt Dışında Göndermediğim Halde Ücretlendirilen SMS Ücretleri!

Kullanmış olduğum 0532 ******** numaralı hattım ile daha önce yurt içinde ve yurt dışında (Akıllı Yurt Dışı Paketi) sorunsuz olarak kullandım, 4 Şubat 2016 tarihinde 4.5G destekli sim kart aldım ve 6 Şubat 2016 tarihinde Edirne'ye yakın Yunanistan'nın bir bölgesine gittim. Hiç kimseye mesaj atmadım kimseyi aramadım, internetimde uluslararası dolaşıma kapalı. Biraz zaman geçtikten sonra Akıllı Yurt Dışı tarifesinin 2 kez devreye girdiği mesajı geldi, bana hiç kullanmadığım halde 50 TL gibi bir haksız ücret yansıtıldı. Eve geldiğimde Turkcell'e durumu anlatmaya çalıştım telefon ile görüştüm Twitter üzerinden direkt mesajlar attım ama kimse anlamaya yardımcı olmaya çalışmadı, bizimle ilgisi yok deyip geçiştirildim. Detaylarda 0447*****20** numaralı Apple servisine otomatik 32 adet mesaj atılmış, daha önce hiç böyle bir şey olmadı bu mağduriyetin düzeltilmesini ücretin iadesini rica ediyorum.

İlter 3.474 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 10.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön