12 Eylül 2013

Turkcell Yurt Dışında Şebeke Sorunu Yaşadım!

10.08.2013-17.08.2013 tarihleri arasında yurt dışındaydım. Gitmeden önce hattımı yurt dışı kullanımına açtırdım ve 20 TL ücretindeki akıllı yurt dışı tarifesini aldım. Ancak tatilim boyunca telefonumdan hiç bir arama yapamadım, mesaj gönderemedim hatta Turkcell'den gelen aramalara cevap veremedim.

Sadece V**** 'dan gelen aramalara cevap verebildim. Turkcell müşteri hizmet hizmetlerine de ulaşamadım. Türkiye'ye döndüğümde ise duruma hiç bir açıklama getirmediler ve yalnızca tarifenizi aktif olarak kullanmışsınız cevabı aldım. Hiç memnun değilim tatilim boyunca mağdur oldum.

Damlanur 722 Okunma

Cevaplar

  • Damlanur23 Eylül 2013

    sorunuma bir çözüm bulunamadı üstelik internete girip müşteri hizmetlerine ulaşmadığım için ben hatalı bulundum..yurt dışında turkcelli tavsiye etmiyorum

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 23.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.09.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön