18 Şubat 2016

Turkcell Yurt Dışında Kullanım Sorunu!

03.02.2016 tarihinde kurumsal müşteri hizmetlerini arayarak yurt dışına çıkacağımı belirttim. Paketler ile ilgili bana bilgi verdikten sonra, yurt dışına çıktığım tarihte başlamak kaydıyla, ilk 4. günü ücretsiz ilk 4 günden sonra günlüğü 9,99 TL olan "mevcut haklarımı yurt dışında da kullanabileceğimi" söyledikleri paketi onayladım. Onların söylediğine göre yurt dışına çıktığım andan itibaren ilk 4 gün ücretsiz, ondan sonraki günler içinde her gün için 9,99 TL ödeyerek Türkiye'de kullandığım platin paketini yurt dışında (Ukrayna'da) kullanabilecektim. Fakat yurt dışında olduğum ilk günün akşamında bana gelen SMS'te "internet kullanımınız 100 TL'yi aşmıştır" diye bir uyarı geldi. Aradım, paket aldığımı söylediğimde de faturamın 470 TL'ye ulaştığı bilgisini verdiler. Çağrı merkezi kayıtlarının inceleneceğini faturanın düzeltileceğini söylediler fakat henüz bir işlem yapılmadı.

Hakan 256 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 23.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hakan 18 Şubat 2016

    Müşteri hizmetlerinizi kaç kere aramam gerekiyor. Kurumsal müşterinize bunu yapıyorsanız diğer müşterilerinize neler yapıyorsunuz acaba.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön