01 Mart 2016

Turkcell Yurt Dışına Atılan SMS'ler!

Bugün her ay ki gibi fatura dönemim geldi. Taahhütlü yeni cihaz aldım. Doğal vergi kesintisi olacağından dolayı faturanın yüksek geleceğini tahmin etmiştim. Ama 8.30 TL gibi bir rakamın yurt dışına atılan SMS'ler başlığı adı altında tahsil edildiğini gördüm. Bu arada ne face time ne de buna benzer başka şey kullanmadım. Zaten yurt dışında çıkışım yok tanıdığım yok. Neyin ücreti bu Turkcell! Acilen bu saçmalığın son bulmasını ve iade istiyorum.

Receb 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

    Müşterimiz ile 02.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kullanımı ile ilgili ücretlendirilmesi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön