29 Ocak 2014

Turkcell Yurt Dışı Paketi Mağdur Etti!

Turkcell mağazalarına giderek ben Arabistan'a gidiyorum bir paket öneriniz dedim. Tavsiye ettikleri paket çok pahalıydı. Bana eğer internetimi kapatmazsam faturanın şişebileceğini belirttiler.
İnternetimi komple kapadım. Maksimum 90 saniye görüşme yaptım. Bu ara mesaj geldi facebook üyeliğinizi 6 tl yaptık diye.

300(dakika+sms+mb) olan hattıma sadece 90 saniyelik telefon konuşması yaparak gelen fatura 71,20 tl T.Paket 46tl, yurt dışı dolaşım 22 tl. Faturamı güncelleyip, özür mailinizle gönderiniz.

Birincisi yurt dışına gittiğimi şubenizde de belirttim. Hepinizden tek tek izin mi almam gerekiyordu?

Gökan 62 Okunma

Cevaplar

  • Gökan 30 Ocak 2014

    Sizden böyle bir mesaj geleceğini çok iyi biliyordum. Arabistan'dayım ve çalışıyorum. Aradık yoktunuz mantığı ne kadar saçma. Burdan size ulaşamadık yazmak yerine burdan yazmayı deneseniz daha mantıklı değil mi? Anlattığım durum anlaşılmadı mı niye aradnızı anlamadım. Cevabınızı burdan da iletebilirsiniz. Ben sürekli acaba beni ararlar ulaşamazlar çeken bir yerde bekliyeyim mantığı mı güdeyim. Hem yurtdışında olduğum için siz beni aradığınızda onuda fatura edersiniz. Onbeş yıldır belimi büktünüz. Yeter! Bana acil şekilde maille cevap veriniz.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizi 30.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön