30 Ocak 2016

Turkcell Yurt Dışı (Kıbrıs Türk Kesimi) İnternet Kullanımı!

Eşim ve ben Kıbrıs'a gittik bu tatilin bize maliyeti 1,500 TL uçaktan indiğimizdeki ilk 45 dakikadaki Turkcell interneti kullanım ücreti de 1,500 TL oldu. Şimdi Turkcell'e soruyorum bu bir haksız kazanç değil mi? Hangi yüzyılda yaşıyoruz ya? Bu kadar pahalı internet kullanımımı olur? Allah'tan korkunuz hiç mi yok ya?

Bana gönderdikleri mesajı 45. dakikada fark etimde veri alımını kapadım, bir de 10 saat internet açık kalsaydı, bu kısa tatil bana en az 100 Bin TL'ye mal olacaktı! Turkcell'i aradım bakın sizin yüzünüzden tatilimiz mahvoldu buna çözüm bulun dedim ve 10 dakikalık o boş muhabbete de en az 250 TL daha ödedim, kısaca diyorum ki. Hakkımı helal etmiyorum!

Bayram 112 Okunma

Cevaplar

 • Bayram 12 Şubat 2016

  Merhabalar, işin doğrusu bu yaşadığım olaydan dolayı uzun yıllardır Turkcell kullanan sadık bir müşteriniz olarak çok kırılmış ve üzülmüştüm, hatta Turkcell'den çıkmayı bile düşünüyordum ki diğer firmalar ilede görüşmüştüm tam bu esnada aramanız gönlümü almanız yerinde ve doğru karar oldu istemeyerekte olsa sizden vazgeçmek üzereydim. İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim özellikle Soyadı Bayram olup beni arayıp ilgilenen arkadaş ve adını unuttun Seyfi olabilir ama soyadının bayram olduğunu bildiğim arkadaşa çok teşekkürler.

 • Bayram'ın Teşekkür Mesajı12 Şubat 2016

  Merhabalar, işin doğrusu bu yaşadığım olaydan dolayı uzun yıllardır Turkcell kullanan sadık bir müşteriniz olarak çok kırılmış ve üzülmüştüm, hatta Turkcell'den çıkmayı bile düşünüyordum ki diğer firmalar ilede görüşmüştüm tam bu esnada aramanız gönlümü almanız yerinde ve doğru karar oldu istemeyerekte olsa sizden vazgeçmek üzereydim. İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim özellikle Soyadı beni arayıp ilgilenen arkadaş ve adını unuttun Seyfi olabilir ama soyadının bayram olduğunu bildiğim arkadaşa çok teşekkürler.

 • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

  Müşterimiz ile 04.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Bayram 31 Ocak 2016

  Verecekleri cevabı şimdiden ben söyleyeyim, bizim elimizden gelen bir şey yok, çok üzgünüz yurtdışı anlaşmalar gereği belirlenen ücrettir ve biz sizi mesajlar ile uyardık. Yurtdışı dediği Kıbrıs ve Kıbrıs tada KıbrısTürkcell var yani bir elmanın iki yarısı gibi ve maalesef ben 45 dakika uçaktan ilk inişte otobüste iken yurtdışı Turkcell'i kullandım ve gerçekten çok pişmanım ki ben 15yılı aşkın sadık bir Turkcell kullanıcısıyım yazık ya yaklaşık 15yılı aşkın sizinle olan en sadık müşterinize bu yapılır mı ya yazıktır günahtır ya bu nasıl bir vicdansızlıktır ya. Hakk etmediğiniz bu parayı nasıl tahsil edeceksiniz nasıl rahatlıkla bu parayı harcayacaksınız merak ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön