28 Mayıs 2013

Turkcell Yurt Dışı İçin 100 Sms Paketi!

2 gece önce yurt dışı 100 mesaj paketini satın aldım. Norveç'ten iki numaraya toplamda 2 mesaj gönderdim.Fakat sadece 1 mesaj paketten düşmüş diğeriyse liralarım dan gitmiş.Dün yine o numaralardan birine 2 mesaj gönderdim ve hepside liralarım dan düştü.

Bu şikayetimi Turkcell'in internet sayfasından müşteri temsilcisiyle yazışarak çözmeye çalıştım. Fakat görevli kişi bana gönderilen mesajların yurt içinde hiç daha önce görmediğim numaralara gönderdiğimi belirtti. Böyle bir şey imkansız. Ben bunu burada belirtiyorum ve bu konuyu gerekli mercilere ileteceğim.

Muhammed 86 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed11 Haziran 2014

  Turkcell sorunumua çözüm bulmadı ve bende operatörümü değiştirdim.

 • Muhammed31 Mayıs 2013

  Az önce Turkcell'den bir yetkili ile bağlantıya geçtim ve sonuç alamadım.Hata yaptıklarını bir türlü kabul etmiyorlar.Mesajların kime gönderildiği bende de kayıtlı hiç birşeyi silmedim.Ve Norveçte'ki mesajları gönderdiğim kişiyle de temasa geçip bu konuyu tüketici hakem heyetine ve oradanda gerekirse mahkemeye taşıyacağım.Turkcell gözümden düşmüş çok sorunlu bir şirkettir.Hattımıda değiştirip daha önce sorunsuz yurt dışına mesajlarımı gönderdiğim Vodafone a geçeceğim.

 • Muhammed30 Mayıs 2013

  Saat 17:27 yani şu ana kadar Turkcell'e belirttikleri mail adresine mail yazmama rağmen benimle temasa geçmediler.Ve 3 günden beri müşteri hizmetleri ile defalarca yazışmama rağmen benim haksız olduğumu gönderdiğim numaranın hala verdikleri işi yaramaz,kullanım dışı numara olduğu konusunda saçma bir ısrarı sürdürmekteler.Sistemlerinin bir an olsun hata yapabileceğini nedense kabullenmek istemiyorlar.

 • Muhammed30 Mayıs 2013

  Benii aradıysanız neden gelen aramalarda görünmüyorsunuz?Telefonun yanındayım herz aman ve beni kimse aramadı.Doğru numarayı aradığınızdan emin misiniz?Ve mailinizi okuduktan sonrada arayabilmeniz için mail gönderdim ve hala bekliyorum.

 • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Müşterimizi 30 Mayıs 2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön