29 Temmuz 2013

Turkcell Yurt Dışı Görüşme Bedeli!

21 Haziran'da Avrupa'ya çıkacağımdan 30 dakikası 19 TL olan ek paket aldım. 30 dakika aşımında 19 TL ilave olacaktı. Benim yurt dışında toplam kullanım sürem 30 dakikayı aşmadığı halde faturam 164 küsür TL olarak geldi.

Konuşmadığım bir ücreti ödemek de doğal olarak zoruma gidiyor. Cep telefonu kullanmadım zira Fransa'da ev telefonları internete bağlı olduğu için istediğin ülkeyle ücretsiz görüşüyorsunuz. Ben de oradan ev telefonu ile görüşme yaptım. Yurt dışı fatura dökümünü görmek istiyorum aksi halde şikayetimi devamlı yapacağım ve Turkcell tercihinden vazgeçeceğim.

Meral 100 Okunma

Cevaplar

 • Meral15 Ağustos 2013

  Yazışmalrıma cevap alamıyorum ...

 • Meral14 Ağustos 2013

  Hak ettiğim iadem yapılmadığı gibi bir de temmuz ayı fatura borcu bilgisi geliyor . Nedense artık turkcell beni şaşırtmıyor Hata üstüne hata . Bankamdan son üç aya ait ekstre dükümlerini aldım ve elimde mevcut ... Yani bankama yansıyan ve ödenmeyen fatura borcum yok ... Bu son yazım sonrası benden çıkmış olacak . Tüm sorunlarım çözüldükten sonra da yıllardır kulandığım Turkcell den ayrılacağım ... Tüm tanıdıklarımı da ayılmaya ikna edeeceğim ... Haziraan , Temmuz ve Ağustos ödeme fatura numaralarını istediğiniz an yazacağım . Saygılarımla

 • Meral06 Ağustos 2013

  İlginize teşekkür ederim ... Bilgilendirildim . Ancak bankamdan ücretin tamamı kesilmiş .İadem yapılmamış .Bu konu ile ilgilerinizi de bekliyorum . Şikayetimi daha sonra sileceğim .Aksi halde daha büyük (BTG ) gibi yerlere kadar götürebilirim . İyi bayramlar diliyorum ...

 • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön