13 Nisan 2013

Turkcell Yurt Dışı Akıllı Paket Kullanımı!

Yurtdışına çıkarken "akıllı yurt dışı dünyası ile bulunduğunuz ülkede, kullanım miktarınıza en uygun paketle konuşun mesajlaşın, internete girin. paketiniz ilk kullanımla devreye girsin, kullanım yapmazsanız ücretlendirilmeyin " diye gelen mesaj ile onay verdim, ve yurt dışında o ülkenin hattını kullandığım için kendi telefonumu kullanmama gerek kalmadı.

Fakat sadece bir mesaj attım diye faturam tam 49. 00 tl geldi. bunu müşteri hizmetleri ile konuştuğumda bana 1 adet mesajınız var o yüzden bu fatura ile faturalandırıldınız dedi.

Rıdvan 125 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan16 Nisan 2013

    en az 15 yıllık turkcell müşterisi olmama rağmen 1 mesajı 49 tl ye atmış oldum. bu sefer tekrar havaalanından yurt dışına giderken boy boy reklamları gördükçe nefret duydum. ben 49 tl yi ödeyemeyecek birisi değilim ancak bu insanı keriz yerine koymaktır.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön