Turkcell Yüksek İnternet Ücreti Yansıttı.

Fuat T. |

Turkcell kampanyasından bir adet t11 telefon aldım. Telefonumu eşim kullanıyordu. Telefon ayarlarından interneti kapattık. Geçen gün telefonumuz arızalandı ve servise verdik. Format atılmış. Kartımızı taktık. 10 dakika sonra Turkcell'den bir mesaj geldi. Mesajın içeriğini aynen tercüme ediyorum. İnternet kullanımınız 1 mb(yazıyla bir megabayt) olduğundan size 15 tl hesap çıkardık. 100 mb hakkın daha var. ister kullan istersen kullanma o 15 tl'yi vereceksin.

Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Yapacak bir şey yok keşke kampanyanız olsaydı o kadar çok ödemezdiniz dedi beni temsil eden şahıs. Cihaz kampanyamın geriye kalan taksitlerini peşin ödeyerek Turkcell'den kurtulmaktan başka çare bırakmadılar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat T.
  23 Ocak
  22:45

  turkcell in şikayetime karşılık olarak müşterimiz aranmış ve internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir iddiasının tercümesi şudur.işinize geliyorsa ....
  işime gelmiyor sayın turkcell.üzerimdeki 2 adet telefonu en kısa sürede tüm cezaları göze alarak başka gsm şirketine nakledeceğim.elimden geldiği her yerde bana yapılan muameleyi anlatacağım.işime gelmiyor.

 • 23 Ocak
  15:27

  Müşterimiz ile 23.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Standart Cepten İnternet Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Ocak
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.