Turkcell Yüksek İnternet Faturaları Yolladı.

Serap S. |

Bana Turkcell alma paran çoksa geç Turkcell'e diyenleri çok iyi anlıyorum şimdi. İlk aldığımda sınırsız paket her şey sınırsız 60 tl demişlerdi ama nedense ben hiç 60 tl ödemedim. 80-90 -70 sürekli bu şekil geldi. Hatta haziran ya da temmuz tam hatırlamıyorum 347 tl fatura geldi. Ocak ayında da internet paketini aştığım gerekçesiyle 120 tl fatura geldi ki bana internet sınırsız demişlerdi, sonra
sınırsız değil dediler ses çıkarmadım. Üstüne internet paketi aldım ona rağmen geçmişim. Hattım gelen giden aramalara kapalı. Ne yaparsanız yapın ben bu tutarı ödemeyeceğim. Bin pişman oldum geçtiğime.

Etiketler :

İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  10:14

  Müşterimizi 31.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serap S.
  30 Ocak
  16:03

  eğer sizinle çözebilmiş olsaydım bu konuyu buraya taşımazdım, müşteri hizmetleri ile görüştüğümde herhangi bişey yapılamayacağı söylendi. yineliyorum bu tuturda faturayı kesinlikle ödemeyeceğim. istediğiniz yasal işlemi yapabilirsiniz. daha önce okadar fazla para yatırdım sesimi çıkarmadım gerekirse tüketici hakları mahkemesine kadar gideceğim

 • 30 Ocak
  14:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.