14 Mart 2015

Turkcell Yüksek Faturalandırma Yaptı.

Turkcell 531**** numaralı hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Cihaz taahhüdüm vardı. Taahhüdümü bozduğumda sadece cihaz bedelinin ödeneceği bilgisi verildi fakat faturamı incelediğimde kullanmadığım ses data ve SMS cayma bedeli adı altında faturama ücret yansımıştır. Faturamın tekrar incelenmesini ve yansıtılan fazla tutarın düşürülmesini talep ediyorum.

Merve 122 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön