05 Şubat 2014

Turkcell Yüksek Fatura Yolladı.

Ocağın 3'ünde hattımı Vodafone'a taşımama rağmen 20 aralık- 19 ocak fatura dönemi kapsamında tam aylık fatura kesimi yapıldı. Sadece hattımı taşıdığım zamana kadar olan kullanımımın ücretinin gelmesi gerekirken neredeyse 2 katı fatura geldi, gereğinin yapılmasını istiyorum.

Özer 32 Okunma

Cevaplar

  • Özer 05 Şubat 2014

    Sorunum hala çözülmedi müşteri hizmetleri ısrarla faturanın tamamını ödememi istiyor, daha önce turkcellden gelen bilgilendirme mesajında hattın taşınmasına kadar olan sürenin ücretlendirileceği yazmasına rağmen bu nasıl bir davranış anlamış değilim, bundan sonra yasal haklarımı kullanacağım dava için en yakın zamanda başvuruda bulunacağım.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 05.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.01.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön