24 Mayıs 2016

Turkcell Yüksek Fatura Kesiyor!

Nisan ayında Turkcell'i arayıp; Mayıs ayında sonlanacak indirimli tarifemin, bir başka indirimli tarifeyle değiştirilmesini talep ettim. Ancak şimdi görüyorum ki talep ettiğim tarifeye henüz yeni geçilmiş ve faturama da eski indirimli tarifemin indirimsiz bedeli yansıtılmış. Konuyu kendilerine ilettim, form açtılar ancak günler geçti, hala sonuçlanacak. Bir değil, iki değil. Artık ciddi ciddi başka operatör düşünüyorum.

Ahmet 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.05.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön