14 Eylül 2013

Turkcell Yüksek Fatura Gönderiyor!

Turkcell'i 16-17 yıldır kullanıyorum 3 hattım var. Son yıllara kadar fiyat politikasına kalitesinden dolayı hak verirdim ancak 2-3 yıldır diğer operatörlerde kalitede hiç geride kalmıyorlar ama halen benim operatörüm pahalı. Yeni müşterilere bile daha ucuz! Birde extra fatura kabartma sinerjisine son vermeli.

Örneğin aklıma gelen 15. 06. 2013 tarihinde 100 mb'lık otomatik tarife aldım gps'e bağlandım sonrasında ard arda iki mesaj biri 100 mb 5 TL'ye aldınız, diğeri internet kullanımınız 50 kb'ı geçmiş 5 TL ile ücretlendirilmiştir. 2mb'a kadar ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ne çelişki, belki ben onaylanmadan internete girdim ama 50-60 kb için 5 TL fatura yazılmaz.

Ali 38 Okunma

Cevaplar

  • Ali11 Kasım 2013

    evet aradılar sağ olsunlar, fiyatlarımızın rekabetçi olduğunu savunmuyoruz dediler:)) turkcell'in politikasıymış 1kb internet kullanımını bile 2mb'ını 5tl ye satmak:))))))))

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell tarife ve kampanyalaıı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön