24 Ocak 2014

Turkcell Yüksek Fatura Gönderdi!

25 TL'lik pakete üye oldum sözleşme yaparken ve sözleşme detayında 12 ay ek paket almadığım süre 25 tl fatura geleceğiydi fakat ücretler sürekli yüksek geliyor. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda detaylı bilgi alamıyorum paket ismi genç tarife 700 dk konuşma 5000 sms bu ay baktığımda faturam 30 tl görünüyor ve sms'iminde olmadığı sözleşmenin 05.02.2014 de dolacağını belirtiyorlar.

Neden 30 tl geleceğini sorduğumda ise sözleşme dolmuş dendi ilk önce o zaman iptal etmek istediğimi söylediğimde ise şubatın 5'inde iptal ettirebileceğimi söylüyorlar ve bundan önceki 2 aylık faturamda ise 40 tl extra ücret ödedim gereğiniz yapılmasını arz ederim. Telefon ile irtibat kurabilirsiniz.

Civanmert 46 Okunma

Cevaplar

 • Civanmert 28 Ocak 2014

  şikayetimle ilgilenilmedi. problemim hala devam ediyor.

 • Civanmert 27 Ocak 2014

  ayrıca faturama tekrar baktım ve dataylarını yıne paylaşayım sizinle, Ben Yaptım 700 30,00 TL Data 5,00 TL Kısa Mesaj 2,48 TL benim paket imin içerisinde 700 dk konuşma 5000 bin sms var ve fiyatı 25 tl olması gerekiyor neden 30 tl ve neden sms parası ödüyorum bana mantıklı bir çevap verir misiniz. sözleşme süresi dolmuşsa dk lar neden silinmiyorda sms siliniyor. ve benim bilgim olmadan neden 30 tl e çıkartılıyor. bunların cevabını verebiliyorsanız arayın !!!!!!

 • Civanmert 27 Ocak 2014

  Lütfen bilgileri doğru olarak girelim. 2 kez aranmadım 1 kez arandım ilk aranıldığında ulaşılamadığınızda 10 dk sonra tekrar aramınız gerekir. ben şikayetimi size defalarca bildirdim. müşteri hizmetlerini aradığımda tatmin edici cevam alamıyorum beni aramanızı rica ediyorum..

 • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizi 27.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Civanmert 24 Ocak 2014

  sayın ilgili, Müşteri hizmetlerini aradığım çıkan arkadaşlar kemküm etmekten başka bir işlem yapmıyor. konunun en kısa sürede çözülüp tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. İyi Çalışmalar.

 • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön