08 Ocak 2014

Turkcell Yüksek Fatura Gönderdi!

Turkcell'de 30 tl'lik bir paket kullanıyorum. Paketimi aştığım bilgisi gelmediği halde 100 dk civarı bir aşım için 85 TL fatura geldi (kasım ayı) Normalde 5 TL'ye 100 dk veriyor. Tarife aşımını haber vermediğiniz için faturama itiraz ediyorum aşım ücretini 85 TL değil 5 TL ödemek istiyorum.

Onur 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 13.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ücretlendirme kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Onur 12 Ocak 2014

    hiç bir gelişme olmadı aramadılar kaile bile almıyor bu burnu büyük kendi küçük firma

  • Turkcell Temsilcisi10 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön