19 Nisan 2013

Turkcell Yüksek Fatura Gönderdi!

053069*** no'lu kamu paketi hattımla müsadesiz olmak üzere sık sık oynanmaktadır. Benim paket kalan diye bir şeyle,uzaktan yakından kullanmak için hayal bile etmediğim halde,hiç bir onayım ve isteğim olmadan, 60 dakika sms,mgbayt işlenmekte, ay sonunda ise fatura miktarı kabarıklığı devam etmekte. Benim hattım kamu paketi olduğu, sabit ücreti 28,90 olması gerekirken 40 tl ile 50 tl. den aşağı olmadı,13/03/013 tarihinde ilgili tarifeleri kapattım. Ancak . tam olarak yine geldi.

Mustafa 73 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Nisan 2013

    Bu şikayetime çözüm bulunduğu için teşekkürlerimi iletirim.Ancak İptal ettirmiş olduğum hatta olan hassasiyetinizden muzdarip oldum. Aslında bu hattı kapatma diye bir lüksüm yoktu. Haksız olarak sözleşme süresi de bittiği halde onayım alınmadan 3 adet fatura bedeli tarafımdan tahsil edilmiştir. Haksız kazanç buna derler. Üzgünüm. Sizin açınızdan önemli değildir.Tamam önemli değil.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön