27 Ekim 2014

Turkcell Yüksek Fatura!

Eylül ayında Turkcell'e geçiş yaptım. Kasım ve ekim ayları faturaları sabit ücretin çok üstünde geldi. İlk ay için 45 TL, 2. ay için 20-30 TL fark geldi. 45 TL farkın 2 sene öncesinden taahhüt bozumundan kaynaklı olduğu belirtildi, koca bilişim şirketi itirazımla yanlış yaptığını fark etti ve "indirim" (hakkım olana indirim yapıyorlar) yapacakları mesajı attılar. 2. faturada ise fatura kesim tarihinden öncesini yansıttıklarını belirttiler. Turkcell'de iletişime geçtiğimizde iletişim sıkıntısı yaşıyorum. Şimdi 3. ayın faturasında sabit ödemeyi kim taahhüt edecek bana. Bu durum moralimi oldukça moralimi bozdu. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Servet 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 05.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Servet 02 Kasım 2014

    Değerli oparatörüm, Umarımyazımın sonunda belirttiğim 3. Faturada benzer bir sorunlar karşılaşmam. Turkcell in bu tür sıkıntılarla uğraşmak yerine kapsama alanını genişletme ve hizmet sunumunda rekabetin gerisinde kalmama çalışmalarıyla uğraşması daha sağlıklı olur.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön