Turkcell Yüksek Ceza Bedeli!

Onur Fehmi Ö. |

Nisan ayı başında hattımı Turkcell den Avea ya taşıdım. Hattı taşıdıktan sonra Turkcell den bir mesaj geldi hattınızı önce taşıdığınız için ceza bedeli ödeyeceksiniz diye. Bugün de Turkcell den son faturam geldi ve 100 TL ceza bedeli ödemem gerekiyor.

Turkcell müşteri hizmetleri ile konuştuğumda geride kalan 11 ay için ceza uygulanacağı ve bu cezanın aylık 9 TL olduğu söylendi. Kullandığım aylar için neden ceza ödediğimi sordum, kullandığım tarifede ay başına 300 dakika hediye verildiği için dedi. Ben bu tarifeyi aylık 500 dakika diye aldım. Böyle bir ceza uygulaması ile ilgili bilgim ve böyle bir belgeye imzam olduğunu hatırlamıyorum. Firma sözlü bir anlaşmanın yapıldığını iddia ediyor.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Fehmi Ö.
  14 Temmuz
  00:40

  Sürekli arayıp, mesaj atıp duruyorlar turkcell e geçmek ister misiniz diye. Çok beklersiniz beni. Size iyi el konulmalar!

 • 03 Mayıs
  17:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Onur Fehmi Ö.
  02 Mayıs
  10:47

  Turkcell benim gözümde artık rezil bir firmadır. Şikayete cevap bile veremeyen aciz bir firmadır.