19 Aralık 2013

Turkcell Yüklenen Para İade Edilmezmiş!

Ben Turkcell sitesinden bir tarife seçtim. Hazırkart tarifesi tarife açıklamalarında kişi şahıs veya kriter açıklaması yok, internet bankacılığı üzerinden hattıma 25tl yükledim. Turkcell'in verdiği kampanya nosuna mesaj yolladım. Bana gelen cevap kriterler size uygun değil diyor. Ben de müşteri temsilcisini aradım. Para iadesi istedim. Kredi kartıma operatörün söylediği böyle bir şey mümkün değilmiş.

Ben diyorum yarın operatörümü değiştireceğim. Kızdım, yanlış yapıyosunuz gibilerinden. Adam öyle bir şey yok yüklenen para kalır diyor. İade yok diyor. Şikayetçiyim Turkcell'den iyice basitleştiler. Kararlıyım. Sildim Turkcell'i ama paramı da bırakmayacağım.

Yurdaer 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimiz ile 23.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön