06 Mart 2013

Turkcell Yine Eksik Bakiye Yüklendi!

Bir kez daha şikayetimi dile getirmiştim eksik bakiye yüzünden ve aynı olay tekrar vuku buldu. 12 tl yüklemeden önce bakiyem -8 tl iken yükledikten sonra 3.17 ye çıktı. Sanırım Turkcell bunu alışkanlık haline getirdi. Eksik bakiyenin yüklenmesini istiyorum.

Mesut 72 Okunma

Cevaplar

  • Mesut14 Mart 2013

    aranıp açıklama istiyorum, özel durumlardan dolayı telefona bakamamıştım.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2013

    Müşterimizi 06.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön