Turkcell Yine Aynı Şekilde Yanılttı!

Muzaffer E. |

İlk başta ekonomik paket alımı yaptım, ücret tahsis edildi. ''Konuşmaya başlayabilirsiniz'' mesajıyla birlikte arama yaptığımda sürekli hattımdan bakiye düştü. Nasıl bir şey bu yakışıyor mu size? Hem paket alımının ücreti hem de ararken ki alınan ücretin tahsisini istiyorum. Geçen ayda aynı şekilde yapmışlardı. Şimdi adını değiştirerek yine aynı kampanyayı öne sürdüler bakiyem gitti.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer E.
  18 Mayıs
  13:59

  anons falan yok duymuyorum ne evdeyken ne de başka bir yerdeyken 2 kere aynı şeyi yaptınız isim değiştirerek ücret talebi istiyorum

 • 18 Mayıs
  12:19

  EKONOMİK Kampanyası’na aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi her yöne yaptığınız aramada, “Avantajlı Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa konuşmanız, TURKCELL EVİM Nar Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008'i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008'i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Mayıs
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.