31 Ekim 2016

Turkcell Yine Adıma Hat Düzendi...

Daha önce şikayetimi 04.10.2016 tarihinde ilettim. Bu gün e-posta adresime benim adıma düzenlenmiş fakat bana ait olmayan 530*** ** ** numaralı hatta ait cihaz taksiti ve kullanım bedeline yönelik 97,60 TL'lik fatura düzenlenerek gönderilmiş. Bu faturayı kabul etmiyorum. Ben böyle bir hat açtırmadım ve Turkcell'e herhangi bir abonelik, cihaz vs. Başvurusu yapmadım.

2007 ve 2008 yıllarında iki defa Turkcell tarafından bilgim dışında adıma düzenlenmiş asılsız hatların suç olaylarında kullanılmasından göz altına alınarak mahkemeye çıkarıldım ve beraat ettim. Fakat gece saatlerinde gerçekleşen bu gözaltı yüzünden tek kardeşim olan abimin düğününe katılamadım. Şimdi yine adıma düzenlenmiş bir hat mağduriyetiyle karşı karşıyayım. Turkcell nasıl bir şirkettir, kurumdur ki böyle işlemlere ve suçlara yardımda bulunuyor ve destek oluyor.

Özgür 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön