08 Ocak 2016

Turkcell Yıllık Aidat Ücreti Kesintisi.

Kalitesi ve öncülüğü ile örnek olmuş bir firmadan yıllık aidat ücreti diye 2,99 TL'lik bir kesintinin yapılmış olması beni bu konuda derin düşüncelere itmiş ve kalite, müşteri memnuniyeti gibi kavramları yeniden sorgulamama sebep olmuştur. Ayrıca böyle bir uygulamayı başka hiçbir iletişim firmasında görmediğimi de belirtmek isterim. Umarım bu konuda gerçekçi bir açıklama yapılacaktır.

Ömer 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimizi 12.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön