07 Nisan 2015

Turkcell Yıldız Tarife!

Yıldız tarife avantajından dolayı Turkcell hazır karta geçtim. Tarifeyi 2 ya da 3 ay kullandım. 10 günün üzerinde bakiye yükleyemedim paketim iptal edilmiş. Müşteri hizmetlerimi aradım 3 gün içinde yüklemediğiniz için paketinizi yenileyemeyiz dendi.

Oysaki pakete katılırken böyle bir bilgilendirme olmadı. İnternet sitesinde ise yeniden katılabileceğim yazıyor. Kimin ne dediği belli değil bu yüzden eski operatörüme dönüyorum.

Murat 428 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2015

    Müşterimizin 06.04.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön