22 Ağustos 2015

Turkcell Yıldız Genç Tarifesi Hakkında Yanlış Beyan İle Faturalıya Geçirttiler!

"532" Turkcell'den aradılar. Yıldız genç tarifesinin kaldırılacağını ve tarifemi değiştirmem gerektiği söylendi. 30 TL'ye 500dk 5000sms 1 GB kotalı sınırsız internet olduğunu söylediler. Sonra karar verebilir miyim diye sordum. "olağanüstü bir durum olduğu için hemen karar vermem gerektiğini" söylediler. İnternet hızını sordum. "düşük hız değil, 1 GB kadar yüksek hız, 1 GB'dan sonra şu an yıldız genç pakette hızınızdan devam" dedi. Bunun üzerine faturalı hatta geçişi onayladım. Ancak daha sonra hızın 96 Kbps'e düştüğünü öğrendim. Mağduriyetimin giderilmesi için aradım ancak üzgün oldukları bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ayrıca operatör değiştirmem durumunda 15 TL ceza ödeyecekmişim!

Miraç 2.776 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.08.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön