10 Mayıs 2013

Turkcell Yıldız 15 Kampanyasından Yararlanamıyorum!

Hattımı Avea dan Turkcell e 02/05/2013 tarihinde yıldız 15 kampanyasında ki ayda 15 tl ye 400 dk dan faydalanmak için geçtim. ama kampanya 06/05/2013 tarihinde bitmiş olup maalasef hattım ise 08/05/2013 tarihinde sabah aktif olmasından dolayı kampanyadan yararlanamıyorum. Bu mağduriyetimi Turkcell müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen bir şey yapılmadı.

Ben hattımı kampanya bitmeden taşımama rağmen yararlanamıyorum. Turkcell reklamlardaki siz bizim için özelsiniz sloganı bence doğru değil Turkcell de şikayet edecek yetkilide bulamadım.

Abdurrahim 121 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 22.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Yıldız 15 Paketi hakkında detaylar paylaşılmıştır. Şikayetinin incelenmesi için talep alınmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Müşterimize kampanya hakkında detaylar paylaşılmıştır.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön