13 Haziran 2015

Turkcell Yetkili Servis Arızamı Gideremedi.

Yaklaşık bir hafta önce telefonu Özgenç İletişim Turkcell yetkili servisine şarj soketi bozuk olduğu için verdim ve 4 saat sonra aldım daha sonra kamera çalıştırmak istediğimde hata verdi. Geri verdim yetkili servise 5 gün sonra telefonumu geri verdiler ve arıza giderilemediği söylendi. Nedeni sorduğumda soketi çıkardığımızda çalıştığı taktığımızda kameranın çalışmadığı sokete sorun olabileceğini söylememe rağmen kabul etmediler ve bunu böyle kullanacaksınız ya da size yeni telefon verelim dendi. Kullandığım telefonu kullananların tamirden sonra böyle bir durumla karşılaşan olmamış.

Şeref 387 Okunma

Cevaplar

  • Şeref 24 Ağustos 2015

    Uzun zaman geçmesine rağmen herhangi bir inceleme yapılmamış olup aynı sorun nüksetmiştir.

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, muste[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön