26 Ekim 2016

Turkcell Yetkili Satıcı Firmadaki Personel İlgisizliği...

Atacell İletişim Bahçelievler hatlı faturama ilave bedelle Vestel notebook satın aldım. Hiç kullanmadan arızalandı tamir için firmaya geri götürdüm. Firma yetkilisi e*** bey ürünü aldı 29.7.2016'dan beri ürünümden haber yok geri gittiğimde e*** beyin de yetkilisi d*** hanıma durumu anlattım. Ürünümü arızası büyük olduğundan şu an alamayacağımı beklemem gerektiğini söyledi.

Değişim veya bedel iadesi istedim tüketici mahkemesine müracaat edebileceğimi başka yapacak bir şey olmadığını söyledi. Turkcell gibi kurumsal bir firmanın bünyesinde çalışan bu kişi beni kaderimle baş başa bırakması Turkcell'e yakışmadı. Yazıklar olsun Turkcell diyorum. Böyle insanlarla çalışıyorsunuz. Şimdi hakkımı mahkemede arayıp bir daha Turkcell'e güvenmeyeceğim!

Nuri 429 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön