06 Şubat 2014

Turkcell Yetişkin İçerik Ücreti Yansıtmış.

Senelik taahüdüm doğrultusunda sınırsız internet için aylık 40.30 lira ödüyorum. Son ay faturama baktığımda 96 tl olduğunu gördüm ve bununla ilgili inceleme yapmak üzere internet sitesine girdim. Fatura içeriğine baktığımda ''yetişkin içerik'' adı altında bena 5 sefer 10'ar liralık kullanım ücreti kestiklerini gördüm. Benim böyle bir kullanım olmadığını hem telefonda hem de internet sitesindeki görevliye anlattığımda ''hayır kullanmışsınız'' cevabını aldım. Ben kullanmadım, Turkcell benden haksız kazanç elde etmeye çalışıyor.
(İnternetteki müşteri temsilcisi Adı: F..., sicil numarası: POZ2**, Telefondaki müşteri temsilcisi: B..., sicil numarası:600716**).

İzlem 347 Okunma

Cevaplar

 • İzlem10 Şubat 2014

  Kimse bir geri dönüşte bulunmadı, konunun ne olduğu sorunun ne olduğu ile ilgili kimse aramadı bile. Kurumsal geçinen köylü kurnazı şirketler... Sanırım biraz daha uzarsa mahkemede görüşeceğiz ve mahkeme kararını da gazetelere çıkartacağım.

 • İzlem10 Şubat 2014

  Araştırmalar günler gecelerce sürüyor herhalde. hala bir geri dönüşte bulunulmadı!

 • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İzlem06 Şubat 2014

  Müşteri temsilcilerinin yardım etmemesinden, sorulara cevap vermemesinden, aynı zamanda beni (bilmediğim, tanımadığım, kullanmadığım) servis sağlayıcıları ile görüştürme ısrarında bulunmasından da ayrıca şikayetçiyim. Tüm görüşmelerin incelenmesini ve müşteri temsilcilerinin ne kadar yetersiz olduğunun da görülmesini ayrıca talep ediyorum.

 • İzlem06 Şubat 2014

  2078819 numaralı şikayet'i de örnek alabilirsiniz, aynı durumdayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön