16 Mart 2013

Turkcell Yetersiz Bilgi!

Şu an kullanmış olduğum hattın 12 ay süresi dolmadan Gold Plus pakete geçerek son 3 aylık faturasını ödeyerek toplamda 9 aylık faturalı kullanıcısı olarak cihaz kampanyasından yararlanmak istedim ki açıklamalarda da bunu böyle yapmak mümkün gözüküyor. Ancak müşteri hizmetleri yetkilisi de yeterli bilgiye sahip olmadığından gerekli bilgiyi veremedi. Bununla ilgili neden aydınlanamıyorum. Diğer bir müşteri temsilcisinin dediğine göre ise 6 ay daha faturalı hat kullanmam gerekiyormuş. Bu nasıl bir ironidir?

Çağatay 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizi 18.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön