06 Mart 2015

Turkcell Yeterli Bilgi Verilmeden Kampanya Abonesi Yapma.

çok acil bir durumda iken 8035'i arayıp lira yüklemek istedim beni vip diye adlandırdıkları bir servise üye yapacaklarını belirttiler. 60 lira hediye vereceklerini ve bunu aylık olarak kendilerini arayıp alabileceklerimi ayrıca bundan sonra devlete ödenen verginin benden alınmayacağını söylediler.

Ben bunun için ücret alınıp alınmayacağını tekrar tekrar sordum ve bana ücret alınmayacağı söylendi ama kredi kartı ekstreme baktığımda yüklediğim 20 liranın haricinde 57 lira ücret alınmış. Bende hemen arayıp şikayette bulunmak istedim. Geri alınamayacağı söylendi ki gerekli tatmin edici bir açıklama yapılmadı. Düzgünce bir açıklama yapılmadan bir servise (ya da kampanyaya) abone yapılmasından şikayetçiyim.

Selin 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimiz ile 10.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 8035 TL yükleme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön