27 Ekim 2016

Turkcell Yeterli Bakiyem Olduğu Halde Kullandığım Paket Yenilenmiyor...

Yeterli bakiyem olduğu halde sürekli kullanmakta olduğum paketim yenilenmiyor. Bugün 3 defa müşteri hizmetleriyle bu konuyu konuştum. İlki birkaç saat bekleyin, yenilenecektir, olmazsa iletişime geçin dedi. Bir kaç saat bekledim. İkincisi maksimum 24 saat içinde paket yenilenecektir dedi. 24 saati doldurduk. Üçüncüsü paket askıda görünüyor, sistem algıladığı zaman yenilenecektir dedi. Sonuç yok. Ben 24 saattir paketimin yenilenmesini bekliyorum. Dolayısıyla ne internet, ne konuşma ne de SMS hiçbirini kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerinin olaya müdahale edememesi ayrı bir garip, sürekli biz cahilmişiz gibi bildiğim şeyleri tekrarlamaları ayrı bir garip, enteresan bir olay işte. Turkcell'e yakışmadı. 24 saattir paketin yenilenmesini bekliyorum, bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz.

Cem 239 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 27.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön