Turkcell Yerleşim Yerine Baz İstasyonu Sorunu!

Kaan M. |

Bahsi geçen firma, 24.06.2015 tarihinde gece yarısı 01:00'de birçok apartmanın bulunduğu yerleşim yerine baz istasyonu kurmuştur. Söz konusu baz istasyonu 50 metre yarıçaplı daire düşünüldüğünde 6 apartmanı kapsamaktadır. Bu apartmanların her bir dairesi hemen hemen dolu ve genelde yaşlılar ve çocuklar yaşamaktadır.

Çevre halkı da daha önceden bilgilendirilmemiştir. Bahsi geçen firma 3-4 kuruş kazanç uğruna halk sağlığını bu derece tehdit etmektedir. Yaşama hakkına yapılan saldırılar suç kapsamındadır. Gerekenin en kısa zamanda yapılmasını istiyorum. Baz istasyonunun konumlandırıldığı yer: Konaklar Mahallesi, şebboy Sokak, petekler-Hukukçular Sitesi arası.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan M.
  27 Haziran
  00:10

  Söz konusu şirket 26.06.2015 tarihinde benimle iletişime geçmiştir. Ancak kendileri aradığında ilk söyledikleri cümle baz istasyonu kaldırma taleplerini karşılayamamak olduğudur. İşin acıklı tarafı bu baz istasyonunun Turkcell müşterilerinin yararı adına kurulduğunu söylemişlerdir, ne yazık ki bu yarar Turkcell müşterilerinin sağlık ve toplum ruh hali için geçerli değildir, olamaz.
  Bu iletişim sonunda hukuksal hakkımızı aramanın en doğru yol olduğunu düşünüyoruz.

 • 26 Haziran
  14:19

  Müşterimiz ile 26.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Haziran
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.