Turkcell Yeni Sözleşme Teklifi Sorunu!

Murat D. |

18 yıldır sadece sizi tercih etmekteydim. 2 hafta önce arandım ve bir paket seçeneği sunuldu iş yerinde olduğumdan daha sonra arayacağımı belirttim, aradığımda sadece sizi arayan kişi böyle bir teklif verebilir siz ararsanız böyle bir teklif sunamayız dendi tekrar aramalarını sağlar mısınız dedim talebi oluşturduklarını söylediler.

Bugün sözleşme sürem doldu ve halen aranmadım, bu süre zarfında 2 kere daha aradım ve aynı yanıtı aldım bunca yıldır sadece sizin operatörünüzden yararlandığım için şu an kendime çok gülüyorum. Aldığım hizmet -10 müşteriyi önemsemeniz -10 keşke önceden numaramı taşısaydım belki şu an bu durumda olmazdım.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  15:23

  Müşterimiz ile 25.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat D.
  24 Haziran
  12:23

  18 yıldır sadece sizi tercih etmekteydim. 2 hafta önce arandım ve bi paket seçeneği sunuldu işyerinde olduğumdan daha sonra arayacağımı belirttim, aradığımda sadece sizi arayan kişi böyle bir teklif verebilir siz ararsanız böyle bir teklif sunamayız dendi tekrar aramalarını sağlar mısınız dedim talebi oluşturduklarını söylediler. Bu gün sözleşme sürem doldu ve halen aranmadım bu süre zarfında 2 kere daha aradım ve aynı yanıtı aldım bunca yıldır sadece sizin operatörünüzden yararlandığım için şu an kendime çok gülüyorum. Aldığım hizmet -10 müşteriyi önemsemeniz -10 keşke önceden numaramı taşısaydım belki şu an bu durumda olmazdım. Bunca yıldır ödediğim faturalar için sizlere