Turkcell Yeni Müşteri ve 25 TL Paket Ücretlendirmesi.

Oğuzhan Ö. |

9.03.2015 tarihinde geçtim ve 25 TL paketi istedim. Paketi kabul edip işlemi yaptırdım ve 30 TL yükledim. Hattı açıldı ve kullanmaya başladım. 3 gün sonra TL bitti ve hattım aramaya kapandı. Eşimin telefon. 532 aradım ve müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bana TL bittiğini paket için SMS atmam gerektiğini söyledi. Bende bilmediğimi ne Bayinin söylediğini ne de firmada SMS geldi. Müşteri temsilcisi sorunun kendilerinde olmadığını bayi ile çözmemi hatta bayiye gidip oradan aramamı söyledi. Bayiden aradığında sorunun bende olduğunu ve bayi ile gidermemi söylediler. Kendimi bu kadar yanıltılmış hissetmemiştim. Başka GSM için 1 ay geçmesi için tekrar TL yüklemek zorunda kaldım.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  11:03

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Mart
  10:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.