Turkcell Yeni Hat Aktivasyon Sorunu!

Ahmet P. |

Uzun yıllardır müşterisi olduğum firma yeni göndermiş oldukları 4g'li yeni nesil mobil imzalı hattın aktivasyonu için tarafımı arayıp ulaşamamışlar. Şirketi 10 gün önce beni tekrar aramaları için kayıt bırakmama rağmen ayrıca 2 kere daha operatörü arayıp şikayet kaydı bırakmama rağmen geri dönüş sağlamamıştır. Bu durum firmaya olan güvenimi azaltmaktadır. 10 gündür hat elimde aktif değil mobil imzayı kullanamıyorum ve bu işlerimde sıkıntıya neden oluyor ve hala ne arayan var ne soran. Beni 10 gündür bekleten firmadan acil cevap bekliyorum.

Etiketler :

Mobil İmza Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet P.
  23 Eylül
  15:33

  532 numaranız sadece kayıt olusturuyor ben cözüm istiyorum teşekkürler.

 • 23 Eylül
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.