27 Ocak 2014

Turkcell Yeni-Eski Kullanıcı Tarifeleri Arasında Adaletsizlik Var!

Turkcell iletişim merkezlerinin camına 500dk+5000sms+1gb internet 35 tl diye yazılmış. mevcut tarifemde 500dk+500sms+1gb internet e 50 tl ödemekteyim. iletişim merkezine girerek 35 tl'lik tarifeye geçmek istediğimi ilettim. 35 tl'lik tarifenin başka operatörlerden Turkcell'e geçen abonelere yada faturasız hattan faturalı hatta geçen kullanıcılar için olduğunu söylediler. 532'yi arayarak durumu anlattım fakat çözüm üretilemedi. Mevcut Turkcell kullanıcısı olduğum için cezalandırılıyor muyum?

Halil 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimizin Öneri ve Talepleri bizim için önemli.Müşterimizin önerisi ilgili birime iletilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Halil 28 Ocak 2014

    Çözüm üretmekden uzak standart cevaplar.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön