07 Şubat 2014

Turkcell Yeni Aldığım Hatta İcra Mesajı Gönderiyor!

Yeni aldığım Turkcell faturalı hatta iki keredir, ''Karslıoğlu icra takip ve haciz işlemlerinin durdurulması için Digiturk borcunuzla ilgili acil 0312 945 02 44 numaralı telefonu arayınız'' mesajı gelmektedir!

İlgili numarayı arayıp, bu hattı yeni aldığımı ve Digiturk'le bir alışverişim olmadığını da belirttim ve de numaramı sistemlerinden silmelerini istedim fakat hala mesajlar gelmeye devam ediyor!

Anlaşılan Turkcell kullanılmış bir hat satmış ve bu da hattın üzerinde belirtmemiş! Satışı yapan Fikirtepe bayii de bunu belirtmedi ve ben bu mesajlarla muhatap olmak istemiyorum. Hattı alalı daha 1 ay oldu ama şimdiden bezdim ve böyle giderse hattımı iptal ettireceğim!

Kadir 811 Okunma

Cevaplar

  • Kadir07 Şubat 2014

    Şu standart copy/past cevaplardan kurtulun artık lütfen. Sorunumla ilgili yardımcı olmadınız, ayrıca sorunumla ilgili bir miktar sizinde sorumluluğunuz var! Çünkü bu ikinci el hatları satarken bunu belirtmediniz ve beni uyarmadınız. Digitürk e de bu durumu bildirdim ve oradan da olumsuz bir cevap alırsam hattımı iptal edeceğim haberiniz olsun.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön