20 Ocak 2016

Turkcell Yazar Kasa Pos Kampanyası Taahhüt Fazlası Fatura!

Turkcell firmasının yapmış olduğu fatura hatası aşağıda anlatılmaktadır. Firmanızın Mecidiyeköy - Şişli bölgesinde çalışan G**** C. isimli kalite yoksunu insan dükkanımıza geldi. Turkcell hat ve pos cihazı 2 sene taahhütlü olmak üzere ikisi dahil 40 TL fatura gelecek bilgisini verdi ve 40 TL'den fazla fatura gelmeyeceğini teyit ederek sözleşmeyi kendisi de imzaladı.

Fakat her ay 65 - 70 TL fatura ödüyoruz. Ya aylık sabit 40 TL gelmesini istiyoruz ya da bu taahhüdün tüketiciyi yanıltmaya yönelik bir işlem olduğu için iptal edilmesini istiyoruz. Konuyla ilgili yetkililerin gerekli işlemlerini yapmasını istiyoruz.

G***** C. isimli çalışanınızdan da şikayetçiyiz!

Semih 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 25.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön